ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10210 / Ogłoszenia oczekujące: 37
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Staże i praktyki

Nr ogłoszenia 557363 z dnia 2018-08-28 / OFERTA PRYWATNA

Employer Branding and University Relations Specialist

W Talent Place budujemy unikalną społeczność zdalnych rekruterów, którzy wspierają studentów oraz osoby poszukujące nowych doświadczeń zawodowych w dotarciu do najlepszych pracodawców w Polsce! Robimy to, ponieważ wierzymy, że rynek pracy powinien się zmienić i lepiej odpowiadać na potrzeby zarówno firm jak i kandydatów.

Aktualnie do zespołu poszukujemy Employer Branding and University Relations Specialist którego rolą będzie wsparcie projektów Employer Brandingowych realizowanych dla naszego Partnera. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za budowanie wizerunku jednej z największych firm Shared Service w Polsce na uczelniach. Projekty, spotkania, współpraca z biurami karier, promocja w mediach społecznościowych i wiele innych zadań, które sprawią, że staniesz się prawdziwym mistrzem Employer Brandingu.

U nas będziesz:

Nawiązywać i budować partnerskie relacje z uczelniami, organizacjami studenckimi, biurami karier, szkołami językowymi i in.
Wspierać organizacyjnie meetup’y warsztaty oraz szkoleń tematyczne dla poszczególnych branży.
Brać czynny udział w budowaniu wizerunku naszego Partnera na Targach Pracy.
Tworzyć treści na portale społecznościowe (tekst, grafikę).

Czego oczekujemy:

Znajomości języka angielskiego na poziomie C1+
Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w działaniu.
Dostępności w wymiarze ok. 20h / tygodniowo.

Gwarantujemy:

Opiekę mentora - współpracę z ekspertami od Employer Brandingu.
Możliwość poznania realiów pracy w start'upie i w dużej korporacji podczas jednego stażu.
Praca w zespole dla którego Rekrutacja i Employer Branding to pasja.
Dostęp do platformy e-learnignowej Skillveo.
Biuro zlokalizowane w centrum Krakowa na ul.Grzegórzeckiej.


Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza:https://talentplace.pl/talent-place/key -account-manager-1/aplikuj

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Everuptive Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Everuptive Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 8/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Autor: Justyna

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 92
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Staże i praktyki
Strony WWW dla firm dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krakow.pl