ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10102 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca finanse ubezpieczenia

Nr ogłoszenia 560251 z dnia 2019-01-07 / OFERTA PRYWATNA

Kierownik Zespołu Sprzedaży – Manager

Great Private Equity to jeden z koproducentów filmu KLER.

Nie boimy się inwestować – mamy do tego dobrą rękę!


Great Private Equity zajmuje się doradztwem finansowym na rynku kapitałowym. Doradza również przy pozyskiwaniu kapitału i w relacjach inwestorskich oraz wspiera zarządzanie majątkiem klientów korporacyjnych i indywidualnych.AWANGARDOWE PODEJŚCIE DO INWESTYCJI

Dla naszych Klientów mamy sprawdzone, wysokorentowne produkty inwestycyjne.

Dla naszych współpracowników – antykorporacyjne, partnerskie podejście do współpracowników.

Dziś zatrudnimy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu Sprzedaży – Manager
Miejsce pracy: KrakówOpis stanowiska:

- Poszukujemy ludzi z charyzmą

- Nasze wartości to praca zespołowa oraz dawanie tego, co najlepsze

- Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w doświadczenie i wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań i produktów, które pomogą Ci stać się cenionym ekspertem.

- Będziemy Cię zachęcać, abyś wziął karierę w swoje ręce i wykorzystał nadarzając się okazje. Twoje postępy z całą pewnością zostaną dostrzeżone i odpowiednio wynagrodzone.Do zadań Managera należeć będzie:

- Prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji

- Zarządzanie podległym zespołem sprzedaży

- Opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów FirmyWymagania:

- Doświadczenie minimum 2 lata w branży finansowej

- Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

- Nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne

- Nastawienie na skuteczność i realizację założonych celów

- Komunikatywność, entuzjazm i samodyscyplinaOferujemy:

- Pracę w ambitnym i energicznym zespole

- Wynagrodzenie oparte o część stałą i prowizję oraz prestiżowy pakiet socjalny

- Jasne i klarowne zasady współpracy

- Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych jest Great Private Equity sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-836), ul. Jana Kasprowicza 45/47

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: biuro@greatpe.pl

Wysyłając nam swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Great Private Equity sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie/niepodanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo cofnąć zgodę w takiej samej formie w jakiej ją wyraziłeś/aś. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do momentu odwołania zgody.

Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu, a także nie są przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym.

Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT – pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem.

Jeśli wyrażasz na to zgodę prosimy o zamieszenie w CV następującej treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Great Private Equity sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Great Private Equity sp. z o.o. Zapoznałem się również z klauzulą informacyjną.

Autor: Great Private Equity

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 73
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca finanse ubezpieczenia
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
Strony WWW dla firm dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krakow.pl