ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8312 / Ogłoszenia oczekujące: 254
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Montaż anten TV-SAT

Nr ogłoszenia 561317 z dnia 2019-11-30 / OFERTA OD FIRMY

Ustawianie anten kraków i okolice, anteny satelitarne i dvb-

Zajmujemy się ustawianiem oraz montowaniem anten satelitarnych oraz telewizji naziemnej. Charakteryzuje nas rzetelnie wykonywana praca i fachowe podejście do klienta.

Jeżeli na ekranie Twojego telewizora przycina się obraz, brakuje części kanałów, nie ma obrazu gdy pada deszcz – skontaktuj się z nami, a my w możliwie krótkim czasie Ci pomożemy

Cena serwisu oraz zakres niezbędnych prac zawsze ustalane są PRZED rozpoczęciem usługi, więc nic Cię nie zaskoczy.

Nasze samochody wypełnione są akcesoriami antenowymi oraz częściami zamiennymi, dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć usterkę od razu, a Ty natychmiast cieszysz się z działającej telewizji.


Każdy technik jest przeszkolony do wykonywania prac na wysokości, oraz wyposażony w sprzęt do prac wysokościowych oraz drabinę, dzięki temu nie ma dla nas problemu z dostaniem się do anten zawieszonych w trudnych miejscach. Ośnieżony dach ani ciężka pogoda nie są dla nas żadną przeszkodą.

Ustawiamy i montujemy zestawy wszystkich operatorów telewizji satelitarnej i telewizji naziemnej DVB-T:
- NC+,
- Cyfrowy Polsat,
- Orange TV,
- TV na kartę,
- TV naziemna
- TV naziemna Cyfrowy Polsat

Wykonujemy również usługi poboczne typu montaż telewizorów na uchwytach ściennych, podłączaniem gniazdek, kin domowych itp.
Serwisujemy również duże instalacje zbiorcze na budynkach wielorodzinnych, więc jeżeli Państwa wspólnota mieszkaniowa/ spółdzielnia ma jakieś plany modernizacyjne również służymy pomocą
Przykładamy niezwykłą wagę do wyglądu końcowego instalacji, staramy się możliwie ukryć trasę kablową, niejednokrotnie dokładając sobie przy tym pracy (np. w przypadku demontażu połaci dachowej w celu ukrycia koryta kablowego np. pod dachówkami)

Używamy podzespołów sprawdzonych producentów, gwarantujące bezawaryjną pracę przez wiele lat. Do ustawiania anten używamy profesjonalnej aparatury pomiarowej pozwalającej ustawić maksymalne parametry sygnału, oraz szybko wykryć przyczynę ewentualnej usterki – miernik marki rover pozwalający nam na pomiar wszystkich istotnych z punktu widzenia poprawnego działania parametrów odbioru.

Współpracujemy z jedną z największych hurtowni w Polsce – DIPOL, dzięki czemu mamy świetny dostęp do najnowszych rozwiązań i sprawdzonych technologii

Na wykonane prace wystawiamy fakturę.

Jeżeli masz problem ze swoją instalacją antenową, bądź chciałbyś zainstalować nową antenę – zadzwoń do nas! Jeżeli z jakiegoś powodu nikt nie odbierze telefonu możliwie szybko oddzwonimy!

450 050 303

Autor: Adam

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 450050303

Wstecz

Ilość wyświetleń: 1056
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Montaż anten TV-SAT
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl