ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10961 / Ogłoszenia oczekujące: 127
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Działkę sprzedam

Nr ogłoszenia 573339 z dnia 2019-08-03 / OFERTA OD FIRMY

Teren inwestycyjny, blisko znane Pole Golfowe pod Warszawą

Sprzedam teren inwestycyjny przy znanym polu Golfowym.
pod hotel, korty tenisowe, korty Squash, SPA, ośrodek sportowy.

Agencja nieruchomości KLIWER Real Estate ma przyjemność wystawić do sprzedaży atrakcyjny teren z dużym potencjałem inwestycyjnym. Teren o pow. 4 ha położony jest przy bardzo popularnym i modnym klubie sportowym.
Klub swoją działalnością przyciąga dużo klientów, z pierwszych stron gazet, gwiazdy filmowe, prezesów firm, polityków oraz przedstawicieli placówek dyplomatycznych. Na terenie klubu często odbywają się prestiżowe zawody oraz pikniki organizowane przez koncerny prowadzące w Polsce swoje biznesy.
W miejscowym planie zagospodarowania, prezentowany Teren posiada pozwolenie na prowadzenie wyłącznie działalności związanej ze sportem, rekreacją Preferowana jest prowadzenie działalności takiej jak korty tenisowe, korty Squash, SPA, hotele itp. Działalność ta idealnie komponuje się z działalnością First Warsaw Golf& Country Club, jest to pole mistrzowskie posiadające
Holes: 19, Par:71, Length: 6035m.
Teren inwestycyjny znajduje się pod Warszawą w miejscowości Rajszew, posiada idealny dojazd oraz teren do lądowania helikopterów. Kilka kilometrów dalej znajduje się międzynarodowy port lotniczy Modlin.
Opis terenu inwestycyjnego.
Teren inwestycyjny 4 ha, wjazd i wyjazd z dwóch stron działki. Z jednej strony wjazd z asfaltowej drogi gminnej a z drugiej strony wjazd na teren pola golfowego.
Teren bezpośrednio przylega do terenów sportowych i treningowych pola golfowego. Teren położony jest na wysokości budynków klubowych i ma bezpośredni wjazd i zejście na teren klubu.
Cena
1 mkw. - 50 zł ,
40.000 mkw. – 2 000 000 zł
532 736 USD
465 961 EUR
414 000 GBP
Zalety inwestycyjne
* Pola Golfowe na całym świecie cieszą się ogromna popularnością, w Polsce powstało i nadal powstają nowe tereny do gry. W krajach gdzie golf jest szalenie popularny od wielu lat, przy klubach golfowych powstały hotele, ośrodki SPA, baseny i wiele innych atrakcji. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższy komfort graczom i ich rodzinom, które mogą spędzać w tych ośrodkach całe weekendy lub dłużej.
* Na rozwój profesjonalnej infrastruktury w koło pola golfowego postawiło kilka klubów golfowych. Dobrym przykładem jest Sobienie Królewskie Golf&Country Club gdzie kompleks golfowy obejmuje również lotnisko i szkołę awiacji oraz 4 gwiazdkowy hotel z basenem, SPA, kortami tenisowymi i centrum konferencyjnym.
* lokalne władze Rajszewa dają wsparcie i pozwolenie na budowę i prowadzenie dzielności sportowo hotelowej na tym terenie
* jest bezpośrednie dojście do pola golfowego w okolicy budynków klubowych, Driving Renge i parkingów
* dojazd z dwóch stron działki, od strony asfaltowej drogi i drugi od strony pola golfowego
* Pole golfowe cieszy się wysoką renomą i przychylnością wśród graczy. Często organizowane są na nim profesjonalne zawody w obsadzie międzynarodowej.
Zapraszam do współpracy i podjęcia rozmów o zakupie terenu.

Agencja nasza sprzedaje również pełen zakres ubezpieczeń renomowanej firmy AXA Polska, więc możemy zaoferować Państwu, ubezpieczenia po preferencyjnych cenach : Dom i Mieszkanie, Ubezpieczenie majątkowe mieszkania i domu, nowej budowy lub ubezpieczenie hipotecznego kredytu bankowego.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.
**********
Powyższa oferta dotycząca nieruchomości w rozumieniu niniejszej umowy, stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Agencja zapewnia pełną obsługę transakcji, począwszy od zebrania dokumentacji posesji, zaświadczeń, wypisów, wyrysów, odpisów z KW, map, projektów umów.
Organizujemy sprawną sprzedaż posesji, które mają obciążoną hipotekę i wpisy w KW w dziale III i IV.
Agencja posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika Nieruchomości.
Nr polisy PWO 00004989
Zapraszamy do współpracy :)

Cena: 2000000

Autor: Agent KLIWER Real Estate

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48577818868

Wstecz

Ilość wyświetleń: 71
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Działkę sprzedam
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.krakow.pl