ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8676 / Ogłoszenia oczekujące: 437
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 584039 z dnia 2020-01-07 / OFERTA PRYWATNA

Opiekunka do Seniorki w Niemczech!

Pacjentka, lat 95, 158 cm, ok. 74 kg, choruję na Alzhaimera, nadciśnienie, ma raka skóry, zanik mięśni, słabość starczą oraz inkontynencje.
Stopień niepełnosprawności: 5.
Pacjentka ma problemy z orientacją czasowo- przestrzenną. Występują także kłopoty z mówieniem, ze słuchem oraz ze wzrokiem.
Pacjentka jest osobą poruszającą się w większości na wózku inwalidzkim. Trzeba podnieść ją z łóżka do siadu i przesadzć na wózek. Sama nie ustoi na nogach.
Na wyposażeniu jest również łóżko pielęgnacyjne, krzesło prysznicowe oraz nakładka na toaletę.
Pani używa wkładek i pieluch. Jest zadbana, czysta, bez odleżyn. Potrzebuje pomocy podczas mycia i kąpieli. Pani je wszystko. Nie ma żadnej diety.
Pacjentce trzeba także pomóc przy spożywaniu posiłków ale nie ma żadnej diety. Pani nie ma problemów z zasypianiem. Raczej przesypia noce.
Seniorka raz w tygodniu na 2 godz. wyjeżdża na spotkanie towarzyskie dla osób starszych. Panią trzeba aktywizować.

Cena: 5000

Autor: Secawo

Kontakt:

  • adres email:
  • gadu gadu: święta!
  • telefon: 717384054
  • tel. komorkowy: 717384054

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 111
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl