ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8676 / Ogłoszenia oczekujące: 437
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 585474 z dnia 2020-01-14 / OFERTA PRYWATNA

Opiekunka do samotnej Pani !

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2335
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 20.01.2020
Miejscowość: Lengerich
Opis oferty pracy: Pacjentka, 83 lata, stopień niepełnosprawności: 3, osłabienie starcze, po udarze. Podopieczna ma częściowo sparaliżowaną prawą część ciała.
W ciągu dnia nosi dużą podpaskę, na noc pampers. Oprócz tego załatwia się na toaletę jeśli chodzi o stolec/ komunikuje/, ma tez cewnik-trzeba opróżniać worek. Pani dobrze mówi, słyszy, nosi okulary. Ma lekką demencję. Orientuje się w czasie, przestrzeni. Nie ma zaburzeń sytuacyjnych czy osobowych. Na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są: wózek inwalidzki –jeździ sama, przenośna toaleta na kółkach, łóżko pielęgnacyjne.
Pani:
• porusza się na wózku inwalidzkim, trzeba pomóc przy przejściu z łóżka na wózek/ podopieczna pomaga, podtrzymuje się , wspiera. Trzeba pomóc jej usiąść na łóżku, ona chwyta się uchwytu w ścianie i wstaje.
• Trzeba podopieczna tylko asekurować. Stara się jak najwięcej pomóc. Nie ma dźwigania. Trzeba podeprzeć i przytrzymać rękę./Pomaga też córka-bardzo miła osoba./
• potrzebuje pomocy podczas mycia, ubiera i rozbiera się ze wsparciem;
• seniorka nosi pampersy i ma założony cewnik;
• potrzebuje pomocy podczas jedzenia, pije samodzielnie, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem;
• przyjmuje środki nasenne, przesypia noce /20.00-8.00/, nie potrzebuje pomocy w nocy; opiekunka w nocy śpi. Opuszcza pokój podopiecznej o 20.00, a budzi ją o 8.00. Jest baby- phone.
• uczestniczy w domowych zajęciach gimnastycznych;

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani mieszka z córką w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Kot na podwórku. Do najbliższego sklepu jest ok. 20 minut pieszo. Opiekunka ma osobny pokój z telewizją oraz dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekun powinna znać język niemiecki w stopniu Komunikatywnym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 1400E

Autor: Sandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48 71 738 40 4

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 136
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl