ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8626 / Ogłoszenia oczekujące: 607
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zwierzęta do adopcji

Nr ogłoszenia 591279 z dnia 2020-02-06 / OFERTA PRYWATNA

Lolka - śliczny szczeniak do pokochania, PILNE

Lolka - śliczna, około trzy-czteromiesięczna szczeniorka, która została znaleziona wraz z siostrą jako niechciana i tym sposobem trafiła do przytuliska miejskiego. A niczego jej nie brak: jest pełna słodyczy i uroku, a jako szczeniak kompletnie nie odnajduje się w tym miejscu. Powinna być czyjąś pociechą, odkrywać świat i dobro z rąk człowieka, a na razie widzi jedynie kraty i samotność.

Lolka jest typowym szczeniakiem: będzie biegać, skakać i szaleć. Jednocześnie łagodna i otwarta na świat. Będzie wymagała nauczenia podstaw (zostawania samej, czystości, chodzenia na smyczy), jak i socjalizacji. Ale jednocześnie w odpowiednich rękach stanie się najlepszą psią przyjaciółką na najbliższe ok. 18lat.

Nie wiemy jak duża urośnie (to kundelek), choć na razie zapowiada się na sunię małej/średniej wielkości (raczej NIE będzie olbrzymem).

Lolka jest zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona przeciwko nosówce i parwowirozie.

Lolka szuka odpowiedzialnej rodziny, która w przyszłości ją wysterylizuje i nie skaże na marny los.
!!! Nie zostanie wydana na łańcuch ani do kojca.

Przebywa w Miejskim Zarządzie Dróg w Tomaszowie Lubelskim. Można ją adoptować od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00. Przy adopcji wymagane są: dokumenty tożsamości oraz smycz i obroża/szelki dla suni.

Lolka jest czarna podpalana, jej siostra (z białym na pysku) ma już dom. Obecnie Lola została sama i jest przerażona tym, że nie ma obok człowieka.

Autor: nr do Miejskiego Zarządu Dróg

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 97
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zwierzęta do adopcji
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl