ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8676 / Ogłoszenia oczekujące: 437
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 591765 z dnia 2020-02-11 / OFERTA PRYWATNA

Opiekunka do samotnej Pani !

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2499
Oferowana stawka: 1300 EURO
Data wyjazdu: 14.02.2020
Miejscowość: Osnabrück
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 82, 162 cm, 90 kg, osłabienie starcze, osteoporoza, problemy z sercem, początkowa inkontynencja. Pani ma jedną nerkę (trzeba kontrolować ilość wypitych płynów-trzeba zwracać uwagę żeby piła i oddawała mocz). Stopień niepełnosprawności: 2. Dobrze mówi, nosi okulary. Słyszy dobrze . Prawidłowa orientacja czasowo-przestrzenna, osobowa oraz sytuacyjna. Podopieczna jest całkowicie komunikatywna. Jest trochę leniwa, nie chce jej się wstawać, ćwiczyć a powinna bo ma stwierdzony zanik mięśni. Gdyby ćwiczyła ta mobilność poprawiałaby się.
Pani:
• W związku z tym że jej się nie chce wstawać- głównie leży, ale jest wstanie zrobić kilka kroczków/ przy rolatorze /, tylko z wygody woli leżeć w łóżku. Nie chce się gimnastykować żeby poprawić mobilność. Dlatego ta mobilność spada .Podopiecznej trzeba pomagać przy wstawaniu, nie ma liftu, ale jest złożony wniosek o sprzęty specjalistyczne.
• na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są również – łózko pielęgnacyjne, stołek prysznicowy/ ale toaleta jest robiona raczej przy misce ponieważ nie ma jak wejść do łazienki z balkonikiem-jest ciasno/, Jest też podwyższenie przy toalecie;
• potrzebuje wsparcie podczas mycia ,samodzielnie potrafi umyć sobie twarz, protezę zębową oraz dłonie;
• jest inkontynentna, mogłaby podejść do WC , ale woli załatwiać potrzeby w pieluchy jeśli chodzi o mocz. Natomiast wypróżnia się zawsze w WC.
• potrzebuje pomocy przy ubieraniu & rozbieraniu, samodzielnie wybiera w co chce się ubrać;
• samodzielnie je i pije, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem;
• podopieczna przesypia noce, nie bierze środków nasennych, zasypia bez problemów, w nocy nie potrzebuje pomocy opiekunki, sporadycznie tylko może zawołać.
• w domu ma także zajęcia gimnastyczne 2 razy w tygodniu, ale woli masaż niż ćwiczenia.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani sama mieszka w kamienicy w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest ok 5 minut pieszo/Edeka i piekarnia/. Opiekunka ma osobny pokój dostępem do internetu/ działa dobrze/ oraz oddzielną toaletą-piętro niżej.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy.100Eur/tyg daje podopieczna opiekunce na zakupy. Podopieczna zostaje sama ,gdy opiekunka idzie na zakupy. Piękna okolica. Jest gdzie wyjść. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.
Opiekunka ma pauzę zazwyczaj 13.30-15.30 –godziny są ruchome.

Wymagania: Opiekun powinna mieć prawo jazdy i znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 1350E

Autor: Sandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48 71 738 40 4

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 102
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl