ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8743 / Ogłoszenia oczekujące: 70
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 592108 z dnia 2020-02-17 / OFERTA PRYWATNA

Pracuj z Faberlic

Zapraszam do współpracy z firmą Faberlic. Rejestrując się zostajesz klientem uprzywilejowanym i możesz kupować z rabatem 20-26 procent.

Jeśli chcesz to możesz produkty polecać i odsprzedawać a różnica między cena katalogową a ceną dla klienta uprzywilejowanego zostaje w Twojej kieszeni.
Czy warto? Ja polecam :) Olbrzymi wybór kosmetyków, chemii gospodarstwa domowego czy perfum (poparty bardzo dobrą jakością wymienionych produktów) powoduje, że sprzedają się one bardzo dobrze.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie w swoim asortymencie posiadają ponad 8000tys produktów, które sprzedają się w 20 różnych krajach.
Ja swoją przygodę z Faberlic zaczęłam właśnie od kupowania produktów na własny użytek. Dopiero później zaczęłam produkty polecać innym. W razie pytań proszę pisać na maila, mogę również przesłać do przejrzenia katalog online :) .
Link do rejestracji
https://faberlic.com/register?sponsornumber=715635 599&lang=pl&r=1000034185649

Cena: 10

Autor: Sabina

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 60
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl