ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8452 / Ogłoszenia oczekujące: 11
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 593018 z dnia 2020-02-28 / OFERTA PRYWATNA

Opiekunka do małżeństwa !

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2790
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 02.03.2020
Miejscowość: Georgsmarienhütte
Opis oferty pracy: Pani, 86 lat, 169 cm, ok 90 kg, osłabienie starcze, Parkinson, nietrzymanie moczu, reumatyzm. Stopień niepełnosprawności: 3 ( rano przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna /Pflegedienst, zajmują się podawaniem leków i kąpielą). Pani Hedwig dobrze mówi, słyszy, nosi okulary. Ma prawidłową orientację przestrzenną, sytuacyjną i osobową, jednakże po zażyciu lekarstwa często bywa otępiała. Na wyposażeniu dla dyspozycji pacjentki jest rolator, wózek inwalidzki, podnośnik do transferu (turner), przenośna toaleta, łóżko pielęgnacyjne.
Pani:
• porusza się na wózku inwalidzkim, wspomaga się podnośnikiem (Turner), zatem nie ma potrzeby jej dźwigać; Podopieczna ma silne ręce, słabsze nogi
• myje się pod prysznicem na stołku prysznicowym, ubiera i rozbiera się przy pomocy Opiekunki;
• korzysta z toalety, asekuruje się wkładkami/pieluchomajtkami;
• je i pije samodzielnie, nie przestrzega żadnej diety, nie ma trudności z połykaniem i żuciem;
• nie przyjmuje środków nasennych, wybudza się w nocy sporadycznie, ale nie potrzebuje wtedy pomocy;
• bierze udział w domowych zajęciach gimnastycznych 2 x w tygodniu;
Mąż Podopiecznej nie wymaga pomocy podczas kąpieli/mycia. Sam się ubiera i rozbiera, jest chodzący, sam przygotowuje się do spania, robi sobie śniadanie itp. Jest bardzo energiczny i samodzielny.
Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani mieszka z mężem w domku jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu jest ok. 20 minut pieszo, do dyspozycji jest rower. Opiekunka ma osobny pokój z łazienką (prysznic) oraz dostępem do internetu.
Seniorzy są bardzo spokojni, mili, doceniają starania Opiekunki. Nie trzeba z nimi cały czas przesiadywać. Córki mieszkają w pobliżu i robią zakupy (niczego na zleceniu nie brakuje)
Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznego, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekun powinna znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 1400E

Autor: Sandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48 71 738 40 4

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 118
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (9 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl