ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8575 / Ogłoszenia oczekujące: 702
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 601278 z dnia 2020-03-30 / OFERTA OD FIRMY

Pożyczki bez weryfikacji BIK i KRD - Kraków

Pożyczki pozabankowe to ta usługa, która dynamicznie rozwinęła się w internecie. Teraz mówi się właściwie o fintechach. Zwłaszcza, że weryfikacja użytkowników potrafi się odbywać całkowicie online. Także, jeżeli chodzi o sprawdzanie Biurze Informacji Kredytowej, jak i w biurach informacji gospodarczej.

Kluczem do wyboru dobrej pożyczki, jak w przypadku każdej gałęzi gospodarki, jest właściwa informacja we właściwym czasie. Dlatego oferujemy Państwu ranking, który zbiera oferty tych firm, które udzielają chwilówek online także wez weryfikacji BIK. Podmioty pozabankowe nie mają obowiązku ustawowego badania swoich wnioskujących w ten sposób. Oraz tych, które badają tylko niektóre biura informacji gospodarczej.

Dowiedz się, jak pożyczyć pieniądze, nie musząc się martwić wpisem w KRD lub akurat w BIG Infomonitor. Ale pamiętaj - nie pożyczaj więcej niż możesz. Każda firma pożyczkowa najpierw bada Twoją zdolność kredytową. Zajrzyj do naszego rankingu: https://www.twojapierwszapozyczka.pl/pozyczki-onli ne-bez-weryfikacji/

Cena: 1000

Autor: Maciej Domański

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 100
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl