ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8546 / Ogłoszenia oczekujące: 171
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 603839 z dnia 2020-04-07 / OFERTA PRYWATNA

Praca dla opiekunki

Praca od zaraz
( 59399) Olfen, Nadrenia Północna-Westfalia, w rejencji Münster, 1h, 35 min autem do Kolonii, 40 min autem do Dortmundu.
**W związku z tym , że otrzymujemy od Państwa informacje ,że są osoby gotowe do wyjazdu z różnych powodów losowych przekazujemy do Państwa wiadomości zlecenia ,które są do podjęcia dla chętnych***
WYMAGANIA : średnia znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
WYNAGRODZENIE : 1500e/ mc + 100e za WIELKANOC
PODOPIECZNA : wiek: 71 lat, wzrost: 160 cm, waga: 60 kg ( gr-2)
Podopieczna choruje na parkinsona oraz inkontynencję. Jest osobą leżącą. Jej stan psychiczny jest niezaburzony. Bywa apatyczna. Seniorka nie ma problemów z komunikacją. Spokojnie przesypia noce. W razie gdyby się sporadycznie wybudziła nie potrzebuje pomocy opiekunki.
Do pomocy jest: łóżko specjalistyczne, krzesło-toaleta.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka przeprowadza czynności związane z pielęgnacją ciała i higieną podopiecznej. Wspiera w czynnościach dnia codziennego. Dodatkowo prowadzi dom: podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje, sprząta. Tylko w razie konieczności opiekunka służy podopiecznej pomocą w nocy.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z mężem, który dotychczas zajmował się żoną. Opiekunka ma do dyspozycji standardowo wyposażony pokój +TV. Sklepy oddalone są o 2 km – mąż pomaga opiekunce podczas zakupów. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.
OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667 , UMOWA ZLECENIE, WARUNKI POLSKIE

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 68
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl