ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8589 / Ogłoszenia oczekujące: 636
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zlecę wykonanie pracy

Nr ogłoszenia 608250 z dnia 2020-04-23 / OFERTA PRYWATNA

Poszukujemy nauczycieli do zaopiniowania ćwiczeń i recenzji

Obecnie jesteśmy na etapie końcowym pisania autorskiej publikacji „Mapy myśli dla dzieci i młodzieży” – Narzędziownik”. Książka ta ma przejrzystą, atrakcyjną zwłaszcza dla dzieci i młodzieży formę poradnikowo-narzędziową i stanowi nowoczesną instrukcję obsługi naszego umysłu m.in. poprzez pokazanie jego wyjątkowego, najczęściej nieodkrytego potencjału oraz możliwości. Pokazujemy w niej, w jaki sposób wykorzystać innowacyjne narzędzie Map Myśli, które stworzył prof. Tony Buzan oraz inne nowoczesne metody w szkole, nauce i we własnym samodoskonaleniu oraz w wielu obszarach życia. W chwili obecnej trwa udoskonalanie książki poprzez wprowadzenie do niej ćwiczeń z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości z przekierowaniem do aplikacji, dzięki której możliwe będzie wykonywanie Map Myśli za pomocą nowych technologii. Książka dostępna będzie w wersji na osób niepełnosprawnych, tj. niewidomych i głuchoniemych. Przetłumaczona zostanie na alfabet Brail`a a w on-line zastosowane zostaną rozwiązania dla osób niewidomych. Dostępny będzie też audiobook. Dzięki temu również uczniowie niepełnosprawni będą mogli korzystać z publikacji, jaka do tej pory nie powstała na polskim rynku edukacyjnym. Rezultatem końcowym inicjatywy będzie książka „Mapy Myśli dla dzieci i młodzieży – Narzędziownik” wydana w min. nakładzie 3500 egzemplarzy w wersji papierowej oraz w wersji audiobooka. Do skończenia książki potrzebujemy nauczycieli kilku specjalności do zaopiniowania ćwiczeń i krótkich recenzji:

1. j. polski
2. j. angielski
3. matematyka
4. j. francuski
5. przyroda - biologia
6. geografia
7. chemia
8. fizyka

Chodzi o konsultację w zakresie poprawności ćwiczeń z tychże przedmiotów z wykorzystaniem map myśli do ich uczenia. Poszukujemy nauczycieli znających się na temacie. Oczywiście oferujemy honorarium. Szczegóły ustalimy . Szukamy więc pasjonatów edukacji.
Książkę udostępnimy tylko wybranym po podpisaniu klauzuli poufności.

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy. Oddzwonimy.

Autor: Kluz

Kontakt:

  • adres email:
  • gadu gadu: Krzysztof
  • telefon: 501623808

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 83
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zlecę wykonanie pracy
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl