ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 8679 / Ogłoszenia oczekujące: 437
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 611827 z dnia 2020-06-24 / OFERTA PRYWATNA

Opiekunka do samotnej Pani !

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 3653
Oferowana stawka: 1350 EURO
Data wyjazdu: 26.06.2020
Miejscowość: Asendorf
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 81, 163 cm, 63 kg, po udarze, choruję na niewydolność i zaburzenia rytmu serca oraz osłabienie wieku starczego i inkontynencję.
Stopień niepełnosprawności: 2.
Pacjentka jest osobą poruszającą się samodzielnie/w domu/ lub przy rollatorze/ na dworze/. Na wyposażeniu w domu rolator, jest laska oraz krzesło prysznicowe.
Pani korzysta samodzielnie z toalety. Używa asekuracyjnie wkładek. Potrzebuje wsparcia podczas mycia i kąpieli. Pacjentka nie ma problemów ze spożywaniem posiłków. Je samodzielnie. Należy uważać na cholesterol. Pani nie ma problemów z zasypianiem. Raczej przesypia noce. Jest baby phone w pokoju podopiecznej. Pani idzie spać o 20.00/ o 21.30 trzeba podać jej tabletkę/ a wstaje ok 8.30 i w ciągu dnia również udaje się na drzemkę po obiedzie .
Pacjentka jest osobą spokojną, delikatną i sympatyczną.
Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjentka mieszka sama w domu wielorodzinnym, w centrum miasta.
Do najbliższego sklepu jest 3 minuty na pieszo. W okolicy jest dużo sklepów. Zakupy robi opiekunka, pieniądze dostaje od córki 100Eur/tyg. Córka odwiedza mamę, przynosi gazetę. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z osobną łazienką, Internet . Podopieczna mieszka na dole a opiekunka na piętrze
Po podwórku biegają 2 duże psy. Są grzeczne i nic się przy nich nie robi.

Obowiązki Opiekuna: Zakupy, gotowanie. Od czasu do czasu pranie, prasowanie, 1x/tydzień przychodzi pomoc domowa, do ogólnego sprzątania domu.
Wymagania: Opiekun powinna znać język niemiecki w stopniu Komunikatywnym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 1350E

Autor: Sandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +48 71 738 40 4

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 51
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.krakow.pl