ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4986 / Ogłoszenia oczekujące: 7
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony WWW Kraków Bramy garaże ogrodzenia automatyka Strony internetowe Kraków

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Chemia

Nr ogłoszenia 643706 z dnia 2022-01-26 / OFERTA PRYWATNA

Chemia - skuteczne korepetycje. Zapraszam serdecznie :)

Serdecznie zapraszam na korepetycje z chemii! :)

Nazywam się Ewelina i udzielam korepetycji już od wielu lat. Przygotowuję uczniów do matury, egzaminów, olimpiad. Pomagam w zrozumieniu bieżącego materiału, a także nadrabiam z uczniami zaległości.

Chemia jest moją ogromną pasją, a więc przekazuje wiedzę z zaangażowaniem.
Każdego ucznia traktuję indywidualnie oraz dopasowuję tempo lekcji i trudność materiału, od jakiego zaczynamy. Wiele materiałów układam samodzielnie, lub korzystam ze sprawdzonych i przerobionych wcześniej przeze mnie zbiorów zadań. W przypadku klas maturalnych oczywiście rozwiązujemy arkusze maturalne. :)

Pomogłam wielu osobom zdać klasę, poprawić semestr czy oceny, a nawet uratować studia. Tak jak wspomniałam wcześniej, posiadam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji - pomagam dzieciom i młodzieży już od wielu lat.
Moi uczniowie otrzymują wysokie wyniki z egzaminów. Jestem pozytywną, miłą osobą, a na lekcjach panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Na korepetycjach się nie kończy, ponieważ można do mnie pisać o każdej porze w razie wątpliwości z jakimkolwiek zadaniem, a ja staram się odpowiadać jak najszybciej mogę. :) Na lekcjach staram się pokazywać praktyczne myślenie, bez nauki regułek na pamięć. Dzięki pracy w laboratorium potrafię pokazać praktyczne zastosowania wiedzy omawianej na lekcji. :)

Czego wymagam od ucznia? :) Systematyczności oraz zaangażowania w nasze lekcje. Przy odrobinie chęci wszystko jest możliwe!

Numer telefonu - 507 758 549.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana lub masz więcej pytań odnośnie korepetycji, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej lub na podany poniżej numer telefonu, a na pewno ustalimy wszystkie szczegóły. :) W razie gdybym nie odbierała telefonu, prawdopodobnie mam zajęcia lub pracuję - więc w takim wypadku bardzo proszę o wiadomość SMS, a ja jak najszybciej się skontaktuję. :)

Cena: 60

Autor: Ewelina

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 507758549

Wstecz

Ilość wyświetleń: 90
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Chemia
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.krakow.pl