ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5803 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Towarzyskie - Wszystkie \ Towarzyskie \ Matrymonialne

Nr ogłoszenia 655081 z dnia 2024-04-27 / OFERTA PRYWATNA

Szukam żony:)

Jestem 35-letnim mężczyzną, który pragnie znaleźć kobietę do wspólnego dzielenia życia i stworzenia trwałego związku małżeńskiego. Charakteryzuję się spokojnym temperamentem, empatią oraz ambitnym podejściem do życia. W relacjach międzyludzkich kładę nacisk na szczerość, lojalność, szacunek i wzajemne zaufanie.

Moja praca w branży IT jest ważna dla mnie, ale równie istotne są również aspekty życia poza sferą zawodową. Czerpię radość z aktywnego spędzania czasu, biegania, jazdy na rowerze, czytania książek, a także odkrywania nowych miejsc i kultur. Doceniam piękno natury i cieszę się z drobnych rzeczy.

Poszukuję kobiety, która podziela moje wartości i pasje. Chciałbym znaleźć towarzyszkę, z którą będziemy podróżować, odkrywać świat oraz wzajemnie się rozwijać na wielu płaszczyznach. Szacunek, zrozumienie i wzajemne wsparcie są dla mnie fundamentem udanej relacji.

Jeśli jesteś kobietą, która poszukuje trwałej i szczerej relacji, gotową podzielić się swoim życiem z drugą osobą, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie Cię poznam i sprawdzimy, czy mamy ze sobą wiele wspólnego. Czekam na Twoją wiadomość.

Autor: xxx

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 278
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Matrymonialne
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl