ogloszenia.krakow.pl
Krakowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5803 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Angielski

Nr ogłoszenia 655522 z dnia 2023-08-30 / OFERTA OD FIRMY

Zajęcia online i stacjonarnie z angielskiego / węgierskiego

Sziasztok! 😊
Mam na imię Gabriela. Moją pasją są… języki 😉. Uwielbiam poznawać różnorodne i skrajnie różne języki, kultury, historie oraz kraje ich użytkowników. Do tej pory w szkołach lub prywatnie zaznajamiałam się z kilkoma ciekawymi językami, co dało mi szersze pojęcie na temat pochodzenia, budowy, dialektów i akcentów tych języków.
Jestem absolwentką hungarystyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, język węgierski studiowałam również w Budapeszcie na Uniwersytecie Loránda Eötvösa oraz w Instytucie Balassiego, na co dzień czynnie się nim posługuję. Zajmuję się tłumaczeniami z języka polskiego na węgierski i angielski.
Studia z zakresu hungarologii bardzo mnie zainspirowały, zaskoczyły mnie przeróżne możliwości, które oferuje nam codzienność, jeśli władamy choćby jednym językiem obcym!
Mając trzy lata zaczęłam uczęszczać na zajęcia do szkoły językowej, gdzie przez ponad szesnaście lat, parę razy w tygodniu poznawałam tajniki języka angielskiego. Przez cały ten okres, aż do dziś używam go w kontaktach z osobami obcojęzycznymi w Polsce oraz zagranicą. Od roku uczę angielskiego w jednej ze szkół językowych zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Prowadzę też korepetycje oraz przygotowuję do matury.
Będąc czynnym obserwatorem tego jak uczymy się języków w szkole, na studiach, prywatnie czy w życiu codziennym, muszę powiedzieć, że dla znakomitej większości z nas procentuje przede wszystkim rozmowa w luźnej, przyjemnej atmosferze i na to właśnie stawiam. Nie mniej, bardzo ważne są też inne aspekty nauki języka obcego, jak czytanie, słuchanie oraz gramatyka – to również można znaleźć w mojej ofercie. Każdego ucznia traktuję indywidualnie, według jego potrzeb – to skutkuje nie tylko znaczną poprawą zdolności językowych kursanta, ale również pozwala na naukę w miłej atmosferze 😊. Na zajęciach będziemy korzystać z książek, ćwiczeń, filmików, gier, zabaw i innych materiałów dydaktycznych.
• Proponuję zajęcia zdalne oraz stacjonarne (w Nowym Sączu).
• Pierwsze zajęcia próbne, to 50% ceny.
• Wystawiam faktury.
• Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu 😊
Numer telefonu: 883544190
Email: gabriela.anghu@gmail.com

Zajęcia indywidualne z języka:
angielskiego: 45min – 70zł | 60min – 80zł
węgierskiego: 45min – 70zł | 60min – 80zł

Cena: 70-80

Autor: Gabriela

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 883544190

Wstecz

Ilość wyświetleń: 196
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.krakow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Angielski
dobaku.pl - aktualne ceny paliwa w Krakowie
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.krakow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.krakow.pl