Ogłoszenia drobne Kraków Ogłoszenia drobne Kraków
www.ogloszenia.krakow.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Z KRAKOWA LUB OKOLIC

ZADANIA: Zbieranie zamówień/oferowanie produktów, pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży/współpraca z Klientem, realizacja planów sprzedażowych, utrzymanie dobrych kontaktów z Klientami. WYMAGANIA: Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, miejsce zamieszkania: Kraków lub okolice, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B. OFERUJEMY: umowa o pracę, atrakcyjny system płac, możliwości rozwoju/udział w szkoleniach, samochód służbowy/telefon, pakiet medyczny dla pracowników. Tel. 501 292 990, praca@maxslodycze.pl

Autor: Marek

Ogłoszenie nr 654589, z dnia: 2023-06-16

KONTAKT:

kom.:501292990

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.krakow.pl/654589

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy